Szkolenia FRIS® dla firm i osób indywidualnych

Słów kilka o FRIS®

Jesień 2019 stoi u mnie pod hasłem „FRIS ®– Twoja supermoc, Twoja komunikacja”. Przeszkoliłam podczas sesji, warsztatów szkoleń ponad 300 osób i dlatego w tym miesiącu dedykuję wpis na blogu właśnie tej metodologii (na początku mojej przygody z FRIS ®pisałam również o typach uczniów pod kątem Stylów Myślenia —> kliknij tu —> Typ ucznia a Styl Myślenia FRIS).

FRIS® jest niesłychanie cenionym przez menedżerów, rekruterów, nauczycieli, narzędziem pracy. Choć ciężko ograniczać się tylko do tych profesji czy stanowisk. Wiedza i nowa perspektywa jaką dają Style Myślenia FRIS ® są nieocenione i powinny stanowić podstawowe wyposażenie codziennego „przybornika” każdej osoby, która dba o jakościową komunikację, relacje, budowanie zespołu (zarówno w zakładzie pracy jak i na własnym podwórku, czyli w domu).

Od kilku lat FRIS® jest również nieodzownym elementem programu szkoleniowego na studiach MBA, na prestiżowej uczelni Koźmińskiego. Studenci, z którymi rozmawiałam są zachwyceni zajęciami prowadzonymi w oparciu o Style Myślenia. Nierzadko otwierają się im oczy na wiele niedomkniętych spraw z przeszłości. Okazuje się bowiem, że czasami wspinając się po szczeblach kariery, wypracowując w pocie czoła kolejne cyferki, zaczyna czegoś brakować. Tym brakującym elementem są często relacje, komunikacja, a co za tym idzie motywacja (lub raczej jej brak) w zespołach i nie tylko. Menedżerowie stykają się z przysłowiową pokrywką, która uniemożliwia im wspinać się wyżej lub poczuć niekłamaną 100% satysfakcję ze swojej pracy.

Dlaczego FRIS®  otwiera nam oczy?

FRIS® pokazuje nam, że mamy cztery perspektywy poznawcze, a co za tym idzie różne spojrzenia na rzeczywistość, interpretację faktów, przetwarzanie informacji czy podejmowanie decyzji. Uzmysławiając sobie jaki reprezentujemy styl oraz ucząc się równocześnie odkrywać inne style możemy działać czy komunikować się skuteczniej.

Osobiście czerpię dziką satysfakcję z przeprowadzania szkoleń właśnie z tym narzędziem diagnostyczno-rozwojowym. Entuzjazm i wiele tzw. „aha-momentów” podczas szkoleń, warsztatów czy wykładów jest po prostu najlepszą dla trenera zapłatą za pracę. Dzięki takim chwilom, a zawsze one towarzyszą podczas warsztatów FRIS®, ma się namacalne poczucie sensu tego, co się robi.

Co dają szkolenia i praca z metodologią FRIS® 

FRIS® pomaga między innymi:

  • odkrywać naturalne zasoby pracowników
  • budować i wzmacniać zespół w oparciu o potencjał swoich pracowników
  • poprawić, usprawnić komunikację
  • delegować zadania i motywować pracowników
  • planować ścieżki rozwoju
  • rekrutować
  • rozwiązywać konflikty

Więcej informacji można znaleźć tu —> kliknij —> Oficjalna strona FRIS

Jako certyfikowany trener oraz partner FRIS®  jestem uprawniona do:

  • zamówienia badania dla firm oraz osób indywidualnych,
  • przeprowadzenia sesji indywidualnych, grupowych po wypełnieniu kwestionariuszy,
  • a także prowadzenia szkolenia i warsztatów na jego bazie.

Jeśli uważasz, że coś takiego może przydać się Twojemu zespołowi lub firmie, możesz skontaktować się ze mną – wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie i formę współpracy, aby usprawnić działania i komunikację Twoją oraz Twojego zespołu/firmy.

Na życzenie, zamówię też dla Ciebie kwestionariusz, który możesz wypełnić w każdej chwili online i poznać swój Styl Myślenia oraz Styl Działania. Jego wyniki możemy omówić zarówno online jak i stacjonarnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2016 Projekt i wykonanie Studio Leopard. Ikony ze strony Freepik