Jakie korzyści przynoszą spotkania LC MasterMind?

Jakiś czas temu wprowadziłam i tym samym poszerzyłam zakres usług o spotkania w języku angielskim w duchu MasterMind. Sporo osób z zaciekawieniem wypytuje mnie o nie.  Nic dziwnego – w końcu jako pierwsza w Polsce (odrobinę chwalenia tu chyba nie zaszkodzi 😎) wprowadziłam taką inicjatywę. 🙂

Czym więc są spotkania LC Mastermind?

Najkrócej mogłabym napisać, że:

🔎 Spotkania LC MasterMind to sprytna hybryda rozwoju osobistego; pokonywania swoich słabości, odkrywanie mocnych stron, planowania swojego sukcesu oraz konwersacji w języku angielskim z naciskiem na wzbogacenie swojego zasobu słownictwa i na płynne wyrażanie myśli w języku angielskim.

W zasadzie to kompilacja tego, co robię już od dawien dawna, ale w oficjalnej, ustrukturyzowanej formie, bo na bazie licencjonowanego programu samego guru przywództwa Johna Maxwella. Jako Trener Coach i Mówca John Maxwell Team i członek założyciel John Maxwell Team Poland jestem uprawniona do korzystania ze specjalnych programów, na bazie których mogę prowadzić właśnie grupy MasterMind, szkolenia, warsztaty itp.

Programy szkoleniowe, z których korzystam na tę chwilę to:

 • 15 niezawodnych praw rozwoju (absolutna podstawa każdej osoby, która chce uporządkować swoje życie zawodowe/osobiste, zaprowadzić porządek w codziennej rutynie, zwiększyć swoją efektywność i wydobyć swój potencjał)
 • Wszyscy się komunikują, niewielu potrafi się porozumieć (fantastyczny program dla każdego, kto chce poprawić jakość swojej komunikacji, ożywić relacje interpersonalne, pozytywnie wpływać na ludzi, przekonywać ich do swoich racji)
 • Przywództwo złote zasady (obowiązkowy program nie tylko dla menedżerów i szefów, ale dla każdego kto chce mieć swój głos, mądrze zarządzać sobą, na swoim podwórku w domu czy w pracy)
 • Marzenie ma moc to cykl spotkań dla osób, które chcą zrealizować swoje marzenia. Cykl „Marzenie ma moc” pokazuje co zrobić, by Twoje marzenie przestało być eteryczne, a stało się osiągalne. Maxwell pokazuje jak skrystalizować wizję i scementować zaangażowanie. Zapisy właśnie trwają na sesję w języku angielskim. Sprawdź kalendarz wydarzeń i zapisz się na listę.

Na tych trzech programach chcę się obecnie skupić, ale w przyszłości zamierzam korzystać z kolejnych i wprowadzić również sesje w języku polskim:

 • Jak osiągnąć realny sukces
 • Jak stać się osobą wpływową

🎯 Celem Grupy MasterMindowej jest zebranie ludzi podobnie myślących, zaangażowanych i zmotywowanych do wprowadzania w swoim życiu znaczących, trwałych zmian. A spotkania są poufne i prowadzone profesjonalnie, zgodnie z programem John Maxwell Team; obowiązuje głębokie poszanowanie prywatności każdego z uczestników oraz szacunek dla czasu wszystkich.

Jak wygląda spotkanie grupy LC MasterMind?

📌 Spotkania trwają 90 minut i w zależności od programu trwają od 10 do ok. 12/15 tygodni. Spotykamy się raz w tygodniu o stałej porze na platformie Zoom. Grupa liczy od 5 do max. 10 osób.

📌 Przed samym spotkaniem zakładam grupę a także wirtualną klasę z aplikację językową, która pozwala przygotować się wszystkim do spotkania skuteczniej (pod względem językowym i omawianych treści). Każdy z uczestników ma za zadanie przeczytać pierwszy rozdział omawianej książki dedykowanej do konkretnego programu. W zależności od cyklu, książki czytamy w języku angielskim lub polskim. Wszyscy uczestnicy otrzymują również dodatkowo opracowane przeze mnie oraz Johna Maxwella materiały.

📌 Podczas spotkania dzielimy się doświadczeniami, przemyśleniami i zobowiązujemy się przed grupą (działa to bardziej mobilizująco) do wprowadzenia małych usprawniających naszą efektywność i plany kroków. Zbieramy nasze wspólne pomysły i opinie, kształtując w ten sposób nasze zrozumienie materiału, co daje efekty daleko przewyższające samodzielne czytanie książki. Łączymy nasze umysły tworząc w ten sposób Jeden Mistrzowski Umysł (MasterMind).

Jakie korzyści można wyciągnąć z grup LC MasterMind?

Można, na przykład:

📍 Przełamać barierę mówienia przed innymi w języku angielskim; wzbogacić zasób słownictwa.

Osoby, które do tej pory uczestniczyły w spotkaniach uwierzyły, że mogą konwersować i wyrażać swoje myśli, czasami na trudne tematy po angielsku. Większość z tych osób miała spore opory i nie chciała przyjść na LC MasterMind ze względu na język angielski. Moim zadaniem jednak jest zapewnić bezpieczną i wspierającą do rozwoju również językowego przestrzeń. Udało się 💪

📍 Zainspirować się do zmian. Zmienić lub poszerzyć swoją perspektywę.

📍 Wprowadzić pozytywne zmiany do swojego życia.

Na przykład jedna osoba mocno uzależniona od cukru, po pierwszych tygodniach przestała jeść słodycze; inna osoba zaczęła wstawać 15 minut wcześniej, aby obejrzeć krótki film w ramach nauki języka angielskiego lub przeczytać kilka stron książki w tym języku. Jeszcze inny uczestnik LC MasterMind rozpoczął dbać o regularną aktywność fizyczną. 

Edit: A ja dzięki spotkaniom MasterMind bardzo dobrze, wręcz znakomicie poradziłam sobie z locdown’em, bo nauczyłam się reagować na kryzys o którym rozmawialiśmy podczas spotkań.

📍 Motywować się w specjalnie założonej grupie online.

W grupie zdajemy codzienne raporty z naszych postanowień, realizacji celów. Dzielimy się materiałami, doświadczeniem, przemyśleniami.

📍 Otrzymać oryginalny (made in USA 😉 ) certyfikat ukończenia szkolenia The John Maxwell Team.

📍 Nawiązać wartościowe znajomości.

Chyba nie muszę tu zaznaczać, że osoby przystępujące do programu są wyjątkowe. Sama ich znajomość może wprowadzić dużo pozytywnego zamieszania do naszego życia.

Idea i przedsięwzięcie okazało się do tej pory strzałem w dziesiątkę 🎯.

Jakie inne owoce spotkań LC MasterMind zobaczymy?

To okaże się na pewno za jakiś czas, bo wszystko jest PROCESEM a (trwałe) zmiany nie zachodzą z dnia na dzień. Czekam, ale też działam dalej pełna wiary, optymizmu i zapału.

Obecnie koordynuję już drugą (entuzjastyczną) grupę i nie mogę doczekać się kolejnych edycji oraz kolejnych fantastycznych osób.

LC MasterMind dla firm

Spotkania Grup LC Mastermind prowadzę również na życzenie w firmach. To fantastycznie sprawdzający się w USA i na świecie model, który pomaga szlifować kompetencje liderskie w oparciu o najnowszą wiedzę i praktykę z dziedziny przywództwa. W zależności od potrzeb i specyfiki firmy, ustalamy indywidualny harmonogram oraz tematykę spotkań.

Podrzucam jeszcze kilka słów od siebie dla lepszego zobrazowania idei spotkań.

Podsumujmy:

Co wchodzi w skład pakietu LC Mastermind?

 • cykl 10 spotkań/90 min,
 • certyfikat ukończenia szkolenia John Maxwell Team,
 • codzienna grupa wsparcia online,
 • materiały /bez książki/.
 • dostęp do nowoczesnej platformy z materiałami i nowatorskimi quizami językowymi, które przygotują Cię do każdego spotkania.

A może martwisz się, że Twój poziom językowy jest niewystarczający lub że nie odnajdziesz się na tego rodzaju spotkaniach?

W takim razie zajrzyj jeszcze na koniec na najnowszy wpis https://agatasway.com/lc-mastermind/ ☺️

Chcesz zadać mi pytanie lub zapisać się na listę osób chcących oczekujących na kolejną edycję LC MasterMind?

Wypełnij poniższy formularz lub poszukaj wydarzenia w kalendarzu —> https://agatasway.com/kalendarz-wydarzen/

✔️ język angielski: 100 zł/spotkanie – płatność w całości (1000 zł) lub w dwóch ratach po 500 zł.

✔️ język polski: 80 zł/spotkanie – płatność w całości (800 zł) lub w dwóch ratach po 400 zł.

  Have a good one!

  A.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Wszystkie prawa zastrzeżone © 2016 Projekt i wykonanie Studio Leopard. Ikony ze strony Freepik