Lekcje języka angielskiego online – dlaczego warto?

Kochani „Studentsi”!
Część z Was już wie, że mój plan wymarzonego i długo wyczekiwanego wyjazdu w przyszłym tygodniu do USA legł w gruzach ;( Byłam załamana, ale wiem, że to najrozsądniejsza decyzja, którą organizacja John Maxwell Team mogła podjąć za mnie.

Dziś przeczytałam kolejne doniesienia z wiadomości poznańskich i pomimo, że nie jestem panikarą i stąpam twardo po ziemi, to wiem, że trzeba podjąć wszelkie kroki, aby minimalizować przenoszenie się wirusa.

Ta trudna sytuacja wymaga od nas wielu zmian, ale nie musi oznaczać kompletnej dezorganizacji naszego dotychczasowego życia.

W związku z tym proponuję przejście na lekcje z języka angielskiego do świata online, na najbliższe dwa tygodnie.
Dla uspokojenia powiem, że lekcje online są naprawdę atrakcyjnym sposobem na naukę. Z wieloma z Was już tak właśnie pracuję od lat i wiem, że bardzo taką wygodną formę nauki doceniacie.
Moje lekcje online są wygodniejsze i tak samo profesjonalne jak stacjonarne:

* Korzystam z bardzo prostej platformy. Wystarczy, że klikniecie w link do mojego pokoju i już się widzimy (link wyślę Wam w prywatnych wiadomościach). Niepotrzebna jest żadna instalacja programów. Potrzebujecie tylko mikrofon, kamerkę i łącze internetowe. Możecie się połączyć ze mną przez telefon albo z komputera. Dodatkowo możemy czatować na platformie a nawet dzielić pulpit komputera dla np. prezentacji.
* Udostępniam też wszelkie materiały (nawet audio i video) na specjalnie dedykowanej dla Was platformie, do której dostaniecie link w Waszych notatkach mobilnych.
* Możecie się ze mną połączyć z każdego miejsca. Niektórzy moi „studentsi” robią to z ubera, przystanku autobusowego, kafejki firmowej, biura, a ostatnio jedna szalona Kursantka połączyła się ze mną z … swojego łóżka 😉 Tak. Tak też można. 🙂 Wiecie: warto uczyć się w różnych okolicznościach, choćby po to, aby nasz mózg nie kojarzył nauki tylko z jednym miejscem. Dzięki temu uruchamiamy różne bodźce, które pomagają nam łatwiej zapamiętać przyswajany materiał. Mówiłam Wam już o tym. 😉

Nasza nauka na pewno nie ucierpi na tym tymczasowym i dobrym rozwiązaniu.

Jeśli wszyscy podporządkujemy się zaleceniom, to możemy skrócić ten trudny dla nas czas.
Nie panikujmy, ale bądźmy rozsądni!
Do zobaczenia w świecie online!

Your teacher
A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2016 Projekt i wykonanie Studio Leopard. Ikony ze strony Freepik