Niemała metamorfoza, czyli czas na rebranding …

Milczałam tu od jakiegoś czasu, bo po cichaczu rosła mi wielka koncepcja. Przyznam się, że Language Consulting stało się mało pojemne w obliczu masy nowych pomysłów i narzędzi, które zdobyłam do pracy z Klientem i kierunków, którymi zaczęłam w międzyczasie podążać. I ten moment musiał nadejść: Bezosobowe Language Consulting zostaje wchłonięte przez nową markę Agata’s Way (to grow).

Rzeczywiście, tak jak niektórzy stwierdzili, “Language Consulting” wydaje się bezosobowe, pretensjonalne, a nawet trudne do wymówienia. Jak mój mąż stwierdził (a on nigdy nie przebiera w słowach) – to była nadęta nazwa. Poza tym, to w końcu za Language Consulting  zawsze stała Agata z jej nietuzinkowym podejściem, sposobem do nauczania i rozwoju. 😉 

Na dobitkę, Language Consulting po kilku latach rozrosło się tak naprawdę do czegoś więcej niż tylko do “językowych konsultacji”. Nawet na samej stronie Language Consulting wdarł się lekki chaos informacyjny: szkolenia, mastermind’y, FRIS, coaching, wystąpienia publiczne… Co jeszcze? Nazwa stała się więc niezbyt pojemna na usługi, które dostarczam. Nie czułam się już szkołą językową.  Zaczęłam raczej traktować LC jako przestrzeń przyjazną rozwojowi i miejsce wzajemnych inspiracji. Poczułam swoistą misję.

Ci, którzy mnie mogli poznać osobiście wiedzą, że uwielbiam zarażać entuzjazmem do rozwoju, pracy nad sobą i poszukiwaniami swojego “WAY”. I taka jest też moja filozofia: nie ma jednego “Way”, czyli sposobu chociażby na naukę języków czy rozwój innych kompetencji. Swoim wypracowanym przez prawie dwie dekady autorskim sposobem “Agata’s Way” chcę pomóc odnaleźć również Twoją drogę i Twój unikalny sposób na siebie – na naukę, rozwój, zmianę.

Cieszę się jak dziecko, bo koncepcja, która dojrzewała we mnie przez lata zaczyna pomału wychodzić na światło dzienne. Zaczynam od nazwy.

A wkrótce dalsza nowa odsłona graficzna Language Consulting, a właściwie już Agata’s Way (*To Grow).

Niniejsza strona nie będzie aktualizowana. Zapraszam po więcej do nowo tworzącej się, na razie roboczej www.agatasway.com

Goodbye Language Consulting! Welcome, Agata’s Way (to grow)! 🙂

Z pozdrowieniami,

Agata

Comments are closed.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2016 Projekt i wykonanie Studio Leopard. Ikony ze strony Freepik